Scroll Top

PEMPA NEB KIDS inhalator dla dzieci i nie tylko

Od zawsze przyświecał nam cel tworzenia produktów dla całej rodziny. Wiemy jak ważne jest zdrowie naszych dzieci i opieka nad nimi.

Postanowiliśmy stworzyć produkt, którego parametry będą dostosowane do wydajnej inhalacji, a jego wygląd spodoba się dzieciom. Inhalacja, zwłaszcza ta pierwsza może być stresująca. Lekarze zalecają, by przyzwyczajać dziecko do dźwięku jaki wydaje inhalator, jego wyglądu czy wytwarzanej mgiełki zanim będzie chore. W czasie choroby może być marudne czy zmęczone, a wtedy nie czas na wprowadzanie nowych metod leczenia.


Tylko, nie zawsze mamy taką możliwość. Choroba dziecka, przeziębienie, alergia, zawsze „przychodzą” niespodziewanie i bez uprzedzenia. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, warto przedstawić dziecku „nowego przyjaciela” zamiast groźnie brzmiący inhalator. PEMPIK to piesek dla naszego dziecka. Być może od dawna nasza pociecha marzyła o własnym pupilu, a PEMPIK sprawi, że inhalacja od teraz będzie już zawsze dobrze się kojarzyć.


Jeśli udało nam się już przekonać dziecko do samego urządzenia to warto pomyśleć o zajęciu go w trakcie samej nebulizacji. Zwykle ten proces nie trwa długo, ale dla dziecka, spokojne wytrzymanie kilku minut czasem może być wyzwaniem. Stąd pomysł na kolorowankę. Przygody naszego przyjaciela na pewno rozweselą każdego. Proponujemy przy każdej inhalacji pokolorować jeden obrazek. A kiedy obrazki będą pięknie pokolorowane możemy sami wymyślać z dzieckiem kolejne przygody PEMPIKA i jego przyjaciół.
To świetny pomysł na zabawę i wspólne spędzenia czasu w trakcie kilku minut inhalacji.


Mamy nadzieję, że takie podejście do nebulizacji zmieni nastawienie dzieci do całego procesu. Zwłaszcza, że ten sposób leczenia ma wiele zalet i jest polecany najmłodszym pacjentom. Inhalator PEMPA NEB KIDS jest dodatkowo wyposażony w etui – plecak z wizerunkiem PEMPIKA. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasze dziecko zabrało go do przedszkola czy na wycieczkę i razem z PEMPIKIEM przeżywało wspólne przygody. Dla nas, uśmiech dziecka to nagroda z pracę jaką wkładamy w tworzenie nowych produktów.

Mamy nadzieję, że inhalator PEMPA NEB KIDS przyczyni się nie do jednego uśmiechu i dobrej zabawy dziecka… z PEMPIKIEM!

Ustawienia prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.