Scroll Top
O nas
PEMPA

Zdrowie leży u podstaw wszystkich naszych czynności życiowych. To ono pozwala cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi, realizować zajmujące pasje czy osiągać zamierzone cele. Codzienne troszczenie się o nie, pozwala zachować optymalny poziom życia, umożliwiający realizowanie się w różnych dziedzinach.

Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom sprzętu medycznego komfortu w dbaniu o swoje zdrowie i samopoczucie. Wykorzystanie najnowszych odkryć naukowych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii, pozwala nam tworzyć sprzęt medyczny, który doskonale sprawdza się w profilaktyce i leczeniu chorób w zarówno zaciszu domowego ogniska, jak i w profesjonalnych placówkach.

Jak udało nam się to osiągnąć? Kluczem są wiedza i doświadczenie. Marka PEMPA jest częścią firmy CHDE Polska S.A., która od 20 lat jest krajowym liderem w dostarczaniu najwyższej klasy sprzętu medycznego. Marka PEMPA powstała z myślą o naszych klientach, z którymi od lat łączy nas efektywna współpraca biznesowa oraz obustronne zaufanie.

Z największą przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze termometry bezdotykowe. To szybka reakcja na obecną sytuację rynkową i odpowiedź na zapotrzebowanie klientów oraz konsumentów. Dwa modele: PEMPA T100 oraz PEMPA T200 w ofercie pojawiły się już na początku września 2020. Kolejnym etapem, będzie poszerzenie portfolio o ciśnieniomierze, inhalatory i termometry elektroniczne.

Wierzymy, że wchodząca na rynek medyczny w Polsce marka PEMPA, spotka się z dużym zainteresowaniem oraz spełni oczekiwania zarówno klientów, jaki i pacjentów.

Ustawienia prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.