Scroll Top
O nas
PEMPA

Marka PEMPA została stworzona z myślą o wspieraniu profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia. Dotychczasowe doświadczenie, wiedza oraz pasja pozwoliły na stworzenie produktów, które trafiają w potrzeby nas wszystkich. Zdrowie to najważniejsza wartość, która posiadamy.

W ostatnim czasie przekonaliśmy się, ze wszyscy w tej kwestii jesteśmy równi. Jedynie co możemy zrobić, to być świadomi i dbać o siebie. Profilaktyka to cos, co może dać nam przewagę, jest czymś co może wydłużyć nasze życie.

Od wielu lat zajmujemy się tematem wyrobów medycznych. Z pozoru to sprzęt jak każdy inny w praktyce, urządzenie które może uratować życie. Na przykład wcześnie wykryte, a następnie leczone migotanie przedsionków eliminuje jeden z głównych czynników wystąpienia udaru niedokrwiennego serca. 

Wykrycie niskiej wartości saturacji i otrzymanie pomocy we właściwym czasie ratuje życie. To tylko kilka przykładów, z którymi mamy do czynienia na co dzień specjalizując się w dziedzinie wyrobów medycznych.

PEMPA angażuje się w liczne akcje prozdrowotne, specjalistyczne konferencje, szkolenia, promuje sport i zdrowy styl życia. Uświadamiamy również naszych Klientów, ze sprzęt diagnostyczny powinien znajdować się w każdym domu. 

W domowej apteczce warto mieć termometr bezdotykowy, pulsoksymetr, ciśnieniomierz czy inhalator. Ze swojej strony czynimy wszelkie starania, aby produkty PEMPA były solidnymi, jakościowymi i wiarygodnymi urządzeniami, którym można zaufać.

Ustawienia prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.