Scroll Top

Wywiad w studiu przed meczowym Apklan Resovia – ŁKS Łódź z Dyrektorem Sprzedaży Sebastianem Zabłockim.

Podczas studia przed meczem Apklan Resovia – ŁKS Łódź, jednym z gości Pawła Bukały był Sebastian Zabłocki, Dyrektor Sprzedaży CHDE Polska S.A., odpowiedzialny za stworzenie i wprowadzenie polskiej marki Pempa. Sebastian Zabłocki sprawuje także funkcję członka Rady Nadzorczej Resovii Rzeszów.

Najciekawsze fragmenty tego wywiadu znajdują się poniżej.

Paweł Bukała: Na co dzień od momentu zawiązania spółki, poświęcacie naprawdę bardzo dużo uwagi, dbacie o każdy detal żeby ta profesjonalizacja Resovii cały czas była kontynuowana i cały czas szła w tym wyznaczonym na konferencjach kierunku. 

Sebastian Zabłocki: Myślę że jako wszyscy akcjonariusze jesteśmy zjednoczeni, bo bardzo żyjemy tym żeby utrzymać się w lidze. Mamy cały czas kontakt ze sztabem i drużyną. To nie jest tak, że jako akcjonariusze powstałej spółki jesteśmy na zewnątrz. Nie. Każdy z nas tym żyje i rozmawiamy ze sobą codziennie. Mamy kontakt ze sztabem, zawodnikami i jesteśmy wszyscy naprawdę zjednoczeni. To jest bardzo budujące, bo to prowadzi do sukcesów. Żyjemy tym i wszyscy się angażujemy, bo skoro podjęliśmy się takiego działania to chcemy naprawdę sporo zmienić. Uważamy, że to jest początek drogi i projektu, który sobie założyliśmy. Krótkoterminowy cel to utrzymanie drużyny na zapleczu ekstraklasy, ale my myślimy bardzo do przodu w kontekście przyszłego sezonu. Wprowadziliśmy dużo pozytywnych zmian. Organizacyjnie, jak i  strukturalnie. Wewnątrz klubu nikt nie stoi z boku. Każdy jest zaangażowany. Nasze struktury oraz pracownicy którzy są w spółce akcyjnej dają z siebie maksimum. Jesteśmy przy drużynie dlatego razem wygrywamy i mam nadzieję razem będziemy przegrywać jak najmniej. Myślę, że za te kilka tygodni wszyscy sobie pogratulujemy i osiągniemy ten cel, który nam przyświeca od początku.

Paweł Bukała: W działaniu nie ma absolutnie ani grama przypadkowości. Od słów do czynów i projekt wdrażany jest faktycznie i każda decyzja ma zakorzenienie. 

Sebastian Zabłocki: To prawda. Na konferencji miałem okazję wypowiadać się na temat Szkoły Mistrzostwa Sportowego i współpracy. Mieliśmy ostatnio przyjemność podpisania pierwszego kontraktu z Sebastianem Usarzem. Za kilka tygodni dopniemy trzy lub cztery kolejne, co dla nas jest potwierdzeniem tego o czym mówiliśmy. Będziemy to kontynuować, bo to jest nasza droga. Będziemy bazować na młodzieżowcach, którzy są bezpośrednim zapleczem drużyny. O każdym zawodniku rozmawiamy ze sztabem i cały czas wymieniamy informacje. Zawodnicy muszą wiedzieć, że każdy kto zrobi progres i przejdzie do drużyny, to dla nich pilot, który ma ich kierować do pierwszego składu Resovii. Chcemy, żeby osiemnasto czy dziewiętnastoletni piłkarze debiutowali w drużynie. To jest dla nas cel, który nam przyświeca. Zawsze Resovia słynęła z wychowanków i to oni stanowili o sile naszego zespołu. W poprzedniej rundzie wielu zawodników grało na poziomie pierwszoligowym i radziło sobie bardzo dobrze. Tak jak mówiłem, patrzymy do przodu i to jest dla nas cel, który nam przyświeca.

Paweł Bukała: Na koszulkach meczowych widnieje logotyp Pempa. Czy mógłby Pan przybliżyć dla osób, które jeszcze nie wiedzą jak wygląda i w jakie branży widnieje marka?

Sebastian Zabłocki: My z marką Pempa startowaliśmy w momencie kiedy Resovia awanowała do I ligi, to też pomysł wypromowania marki w tym samym momencie powstał podczas spotkania z Prezesem i zarządem. Uzgodniliśmy, że jest to dobry moment, żeby wypromować naszą markę własną, która powstaje w Polsce. Jest to marka sprzętu medycznego i od razu zaczęliśmy od współpracy z klubem. Tak naprawdę Pempa rośnie wraz z Resovią. Tak sobie to założyliśmy i od samego początku wspieramy naszą drużynę. Druga nasza firma CHDE Polska SA, która jest wyłącznym dystrybutorem marki Microlife w Polsce, jest akcjonariuszem Resovia SA, więc patrzymy na to pod kątem dużego projektu. Chcemy rozwijać markę Pempa i chcemy rozwijać klub, jako akcjonariusze. Ten długofalowy projekt jest dla nas dwutorowy. Chcemy promować markę, poprzez promocję w klubie, w którym jesteśmy od początku sezonu. Naszym celem jest by Pempa rosła w Polsce jako marka i tak samo by Resovia rosła jako klub. To jest cel który przyświeca nam, ale przyświeca też wszystkim w klubie.

Cały wywiad możecie obejrzeć Państwo poniżej (wywiad z Dyrektorem Sprzedaży Sebastianem Zabłockim od 10:50 min.):

Ustawienia prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.